Не знайшли, те що шукали?

м. Миколаїв, вул. Шнеерсона, 39.

без вихідних з 07:00 до 21:00

карта проїзду

тел.: +38(093)8381633

galleryflowers.nik@gmail.com

Russian English Українська

  Russian English Українська

Про наш магазин квітів

Магазин квітів galleryflowers.com.ua - вже протягом 10-ми років є один з найбільших квіткових магазинів в м. Миколаїв. Ми знаходимось в центрі міста, маємо великі торгові площі, а також холодильні вітрини, для того, щоб забезпечити наших клієнтів свіжою продукцією протягом всього року. Ми розвиваємо власне виробництво квіткової продукції і працюємо з кращими виробниками квітів з України та Еквадору.

Основними напрямками діяльності нашого магазину квітів є:

подарункова флористика 
весільна флористика 
оформлення святкових урочистостей 
оформлення ресторанів 
прикраса весільних лімузинів 
ексклюзивна подарункова упаковка 
доставка композицій, подарунків, квітів 
озеленення інтер'єрів 
траурна флористика
  •  
  • У нашому штаті працюють тільки професійні флористи , які протягом довгих років радують своїми квітковими роботами наших покупців. Вони завжди готові прийти на допомогу нашим клієнтам у складанні квіткової композиції. Щоб переконатися в якості їх роботи, ви можете оцінити колекцію фотографій найпрекрасніших букетів і неповторних композицій з квітів , яка поповнюється щодня.
     
    Нам приємно радувати Вас своїм якісним сервісом і свіжою продукцією , доступними цінами , індивідуальним підходом до кожного замовлення. Ми зробимо незабутнім будь ваше свято , втілимо в життя будь-яку , навіть саму несподівану вашу ідею. З нами Ваше свято буде насичено яскравим кольором , шикарними квітами , щасливими посмішками і неповторними відчуттями.
  •  
  • Наші адміністратори завжди з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання за телефоном +38 093 83 81 633 або написавши нам на e-mail: galleryflowers.nik@mail.ru в робочий час магазину: щодня з 7:00 до 21:00.

I. Ми знаходимось в центрі міста, маємо великі торгові площі, а також холодильні вітрини, для того, щоб забезпечити наших клієнтів свіжою продукцією протягом усього року. Ми розвиваємо власне виробництво квіткової продукції і працюємо з кращими виробниками квітів з України та Еквадору. Основні напрямки діяльності магазину:
подарункова флористика
весільна флористика
оформлення святкових урочистостей
оформлення ресторанів
прикраса весільних лімузинів
ексклюзивна подарункова упаковка
доставка композицій, подарунків, квітів
озеленення інтер'єрів
траурна флористика
Наші співробітники - професійні флористи, що мають великий стаж роботи. Усі букети та композиції, представлені в нашому інтернет-магазині, складені ними і є авторською роботою. На нашому сайті присутні фотоматеріали, сделаниє нами в нашій студії, і тільки вони. За роки нашої роботи ми створили величезну кількість букетів і квіткових композицій, наша квіткова колекція на сайті поповнюється щодня.
Наші адміністратори завжди з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання по телефону +38 093 83 вісімдесят одна тисяча шістсот тридцять-три або написавши нам на e-mail: galleryflowers@mail.ru в робочий час магазину: щоденно з 7:00 до 21:00. 

II. У нас на сайті ви не знайдете чужі відскановані фотографії. Усі букети та композиції, які ви бачите у нас в магазині, зроблені руками наших флористів, живі рослини представлені так як вони є в живу, а не підібрані найкращою картинкою з інтернету.
 
III. Ми завжди використовуємо тільки свіжі квіти при складанні букетів. Для того, щоб Ваш букет стояв і дарував Вам радість набагато довше, ми безкоштовно додаємо до кожного замовлення кошти для продовження життя зрізаних квітів.
 
IV. Ми не пропонуємо доставку по всьому світу і в усі міста Земної кулі через невідомі фірми (саме так чинять більшість квіткових інтернет-магазинів). Наш магазин знаходиться в місті Миколаєві та саме по Миколаєву і його області працює наша доставка подарунків і квітів. Також у нас можлива доставка в Херсон.
 
V. Доставку замовлень здійснюють працівники нашого магазину, а не випадкові робітники, які, можливо, і не знайомі з таким делікатною справою, як доставка квітів. Звернемо Вашу увагу на те, що ми доставляємо замовлення виключно автотранспортом - це гарантія того, що замовлення, який зробили ви, чи не буде пошкоджений або зіпсований. Ми завжди знаємо що відбувається з Вашим замовленням в дорозі і гарантуємо що він буде доставлений в строк і в повній відповідності з Вашими побажаннями.
 
VI. Ми будемо дуже вдячні за попередні замовлення, що допоможе нам більш поглиблено і своєчасно підійти до виконання Вашого замовлення.
 
VII. Зверніть увагу на колонку "Акції". У ній представлена ​​середня ціна квіткового товару, а також акції, які діють протягом року. Ми завжди готові допомогти. Ми розглянемо будь-які побажання та рекомендації для того, щоб максимально поліпшити роботу нашого магазину.