Не знайшли, те що шукали?

м. Миколаїв, вул. Шнеерсона, 39.

без вихідних з 07:00 до 21:00

карта проїзду

тел.: +38(093)8381633

galleryflowers.nik@gmail.com

Russian English Українська

  Russian English Українська

Доставка букетів в Миколаєві

 1. При заповненні форми замовлення будьте уважні. Вказуйте точний і докладний адресу доставки (будинок , корпус , будова , під'їзд , код , поверх , назва компанії , номер офісу і т.д.). Ми зробимо все можливе , щоб квіти були доставлені Одержувачу в бажаний час . Але , у разі , якщо доставка виявилася неможливою з причини помилково наданих нам даних (помилка в номері будинку , вулиці , Одержувача за даною адресою не існує) , замовлення вважається виконаним.
  2. Щоб уникнути помилок і непорозумінь при доставці , ми просимо Вас при заповненні форми замовлення вказувати прізвище , ім'я та телефон Одержувача. Наш менеджер напередодні зв'язується з Одержувачем по вказаному телефону для уточнення деталей. Ви вправі не вказувати телефон Одержувача , якщо впевнені , що в зазначений для доставки час Одержувач опиниться на місці. У разі , якщо телефон Одержувача не вказаний, і Одержувача в момент доставки не виявилося на місці , ми постараємося залишити квіти на місці доставки , передавши їх домочадцям або колегам Одержувача. Квіти , які не вдалося доставити унаслідок відсутності Одержувача і неможливості їх передачі через третіх осіб , зберігаються в Квітковому салоні galleryflowers.com.ua протягом 2 -х діб з вказаною в замовленні дати доставки . Одержувач або Замовник протягом цього часу можуть забрати замовлення в салоні , ми також готові здійснити повторну доставку букета.
  3. Ми гарантуємо , що вся інформація , передана нам для обробки Вашого замовлення , конфіденційна і не підлягає передачі третім особам. Інформацію про Замовника Одержувач замовлення може дізнатися тільки на основі тексту листівки. Всі інші дані , зазначені при оформленні замовлення , Одержувачу не надаються.
  4. В окремих випадках ми залишаємо за собою право еквівалентної заміни квіткових і пакувальних матеріалів з ??умовою збереження загального вигляду , колірної гами та вартості квіткової композиції. Деякі квіти є сезонними і можуть бути недоступні в даний момент.
  5. Зазначені розміри букетів і композицій є приблизними . Реальний розмір квіткових композицій може відрізнятися на 5-10 см (у разі весільних букетів - на 2-3 см).
  6. Якщо при оплаті замовлення Ви використовували карту , що не належить Вам , ми можемо запросити у Вас копію документів , що засвідчують особу . Це допоможе нам запобігти використанню карти без згоди її власника. Ви в праві не приймати це умова і вибрати іншу форму оплати замовлення . Зі свого боку ми гарантуємо нерозголошення отриманих від Вас даних. Взаємна довіра стане запорукою успішного виконання Вашого замовлення.
  7. SMS- повідомлення передаються нами по електронних каналах протягом декількох секунд операторам зв'язку , завдання яких вже доставити повідомлення Вам на мобільний телефон. По ряду причин повідомлення можуть не потрапити до вас негайно. Наприклад , це може статися , якщо абонент знаходиться поза зоною дії мережі , його номер тимчасово заблокований або у оператора стільникового зв'язку технічні неполадки.
  Доставка квітів здійснюється по Миколаєву , Миколаївській області та Херсону.
   
  Наш магазин квітів і доставка працюють без свят і вихідних. Якщо замовлення зроблено в робочий час (з 7:00 до 21:00) , то протягом 1-2 годин наш менеджер зв'яжеться з Вами по телефону для підтвердження замовлення та уточнення зручного для Вас часу доставки .
 
У випадку, якщо Вам потрібна термінова доставка, просимо Вас зателефонувати нам за номером +38 093 838 16 33.
Можлива термінова доставка по Миколаєву - від 30 хвилин. Термінова доставка квітів не здійснюється в свята - Новий рік , День Святого Валентина , 8 Березня і передсвяткові дні .
 
Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлення на 13 і 14 лютого, а також з 5 по 8 березня просимо оформляти зарание, оскільки у святкові та передсвяткові дні наші співробітники завантажені понад міру.
 
Мінімальна вартість доставки 40 гривень.

I. Ми знаходимось в центрі міста, маємо великі торгові площі, а також холодильні вітрини, для того, щоб забезпечити наших клієнтів свіжою продукцією протягом усього року. Ми розвиваємо власне виробництво квіткової продукції і працюємо з кращими виробниками квітів з України та Еквадору. Основні напрямки діяльності магазину:
подарункова флористика
весільна флористика
оформлення святкових урочистостей
оформлення ресторанів
прикраса весільних лімузинів
ексклюзивна подарункова упаковка
доставка композицій, подарунків, квітів
озеленення інтер'єрів
траурна флористика
Наші співробітники - професійні флористи, що мають великий стаж роботи. Усі букети та композиції, представлені в нашому інтернет-магазині, складені ними і є авторською роботою. На нашому сайті присутні фотоматеріали, сделаниє нами в нашій студії, і тільки вони. За роки нашої роботи ми створили величезну кількість букетів і квіткових композицій, наша квіткова колекція на сайті поповнюється щодня.
Наші адміністратори завжди з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання по телефону +38 093 83 вісімдесят одна тисяча шістсот тридцять-три або написавши нам на e-mail: galleryflowers@mail.ru в робочий час магазину: щоденно з 7:00 до 21:00. 

II. У нас на сайті ви не знайдете чужі відскановані фотографії. Усі букети та композиції, які ви бачите у нас в магазині, зроблені руками наших флористів, живі рослини представлені так як вони є в живу, а не підібрані найкращою картинкою з інтернету.
 
III. Ми завжди використовуємо тільки свіжі квіти при складанні букетів. Для того, щоб Ваш букет стояв і дарував Вам радість набагато довше, ми безкоштовно додаємо до кожного замовлення кошти для продовження життя зрізаних квітів.
 
IV. Ми не пропонуємо доставку по всьому світу і в усі міста Земної кулі через невідомі фірми (саме так чинять більшість квіткових інтернет-магазинів). Наш магазин знаходиться в місті Миколаєві та саме по Миколаєву і його області працює наша доставка подарунків і квітів. Також у нас можлива доставка в Херсон.
 
V. Доставку замовлень здійснюють працівники нашого магазину, а не випадкові робітники, які, можливо, і не знайомі з таким делікатною справою, як доставка квітів. Звернемо Вашу увагу на те, що ми доставляємо замовлення виключно автотранспортом - це гарантія того, що замовлення, який зробили ви, чи не буде пошкоджений або зіпсований. Ми завжди знаємо що відбувається з Вашим замовленням в дорозі і гарантуємо що він буде доставлений в строк і в повній відповідності з Вашими побажаннями.
 
VI. Ми будемо дуже вдячні за попередні замовлення, що допоможе нам більш поглиблено і своєчасно підійти до виконання Вашого замовлення.
 
VII. Зверніть увагу на колонку "Акції". У ній представлена ​​середня ціна квіткового товару, а також акції, які діють протягом року. Ми завжди готові допомогти. Ми розглянемо будь-які побажання та рекомендації для того, щоб максимально поліпшити роботу нашого магазину.