Не знайшли, те що шукали?

м. Миколаїв, вул. Шнеерсона, 39.

без вихідних з 07:00 до 21:00

карта проїзду

тел.: +38(093)8381633

galleryflowers.nik@gmail.com

Russian English Українська

  Russian English Українська

 

Зверніть увагу:

Оплата повинна бути здійснена тільки після консультації ваше замовлення з нашими адміністраторами.

Способи оплати в магазині Галерея квітів Теріка:

- Переказ грошей на карту ПриватБанк:

                              реквізити: 5363 5423 0811 4827 Одержувач -  Єрьоменко Руслан Володимирович 

Privat24                                  Зарахування коштів на рахунок до 15 хвилин.


 
- Переказ грошей Western Union. 
Western Union                        Зарахування коштів на рахунок до 15 хвилин.

- Переказ грошей на розрахунковий рахунок :

                              Реквізити ПриватБанк: 2600 0060 7219 58 - розрахунковий рахунок; МФО 32 66 10;

                              Код ЄДРПОУ 2923 2159 29; Ерьоменко Тетяна Олександрівна.

                                                 Зарахування коштів на рахунок від 1-го до 3-х робочих днів.


Прийом платежів по картах Visa , Mastercard і електронних гаманців платіжною системою FONDY

Оплатити                                 Зарахування коштів на рахунок до 15 хвилин


- Готівкою в магазині Галерея Квітів Теріка. Працює термінал.


- Оплата через термінал на Єрьоменка Руслана Володимировича 5363 5423 0811 4827 ПриватБанк.

                                                        Зарахування коштів на рахунок до 15 хвилин.


 

Часті запитання про оплату:

З: Чому слід здійснювати оплату тільки після погодження з адміністратором? 
 
В: Кожне замовлення індивідуальне, є багато нюансів і особливостей в нащій галузі, тому замовлення обов'язково погодите зі співробітником, а тільки потім здійснюється оплата.

З: Як оплатити покупку за допомогою картки ПриватБанку?

В: Ви можете скористатися банкоматом / терміналом у своєму місті, слідуючи вказаним там інструкціям здійснити переказ на карту Приватбанку. Або оплатити за допомогою мобільного телефону. Інструкція з цієї опції перебувати на звороті вашої картки (тільки за допомогою номера телефону, прихильність до даной карті)

З: Для швидкої оплати з Росії чи інших країн, якою системою краще скористатися?

В: Система WesternUnion відмінного підходить для швидкого провеленія операцій. Найтриваліша операція займе близько 15-ти хвилин.

З: Чи можу я перевести гроші до вибору і підтвердження замовлення?

В: Так, звичайно, при цьому вкажіть у коментарях, що це передоплата на невизначений замовлення (predoplata na neopredelenni zakaz - приблизно так це виглядає на латиницею, обов'язково писати латинськими літерами). Так само нам необхідно отримати від Вас письмовий запит і згоду про наше з Вами співробітництво. Полсе цього ви можете перераховувати Гроші способами, які зазначені вище. У нас буде відкритий Ваш баланс для покупки в нашому інтернет-магазині, без функції переведення в готівку.

З Пов. Адміністрація GalleryFlowers Terika.

I. Ми знаходимось в центрі міста, маємо великі торгові площі, а також холодильні вітрини, для того, щоб забезпечити наших клієнтів свіжою продукцією протягом усього року. Ми розвиваємо власне виробництво квіткової продукції і працюємо з кращими виробниками квітів з України та Еквадору. Основні напрямки діяльності магазину:
подарункова флористика
весільна флористика
оформлення святкових урочистостей
оформлення ресторанів
прикраса весільних лімузинів
ексклюзивна подарункова упаковка
доставка композицій, подарунків, квітів
озеленення інтер'єрів
траурна флористика
Наші співробітники - професійні флористи, що мають великий стаж роботи. Усі букети та композиції, представлені в нашому інтернет-магазині, складені ними і є авторською роботою. На нашому сайті присутні фотоматеріали, сделаниє нами в нашій студії, і тільки вони. За роки нашої роботи ми створили величезну кількість букетів і квіткових композицій, наша квіткова колекція на сайті поповнюється щодня.
Наші адміністратори завжди з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання по телефону +38 093 83 вісімдесят одна тисяча шістсот тридцять-три або написавши нам на e-mail: galleryflowers@mail.ru в робочий час магазину: щоденно з 7:00 до 21:00. 

II. У нас на сайті ви не знайдете чужі відскановані фотографії. Усі букети та композиції, які ви бачите у нас в магазині, зроблені руками наших флористів, живі рослини представлені так як вони є в живу, а не підібрані найкращою картинкою з інтернету.
 
III. Ми завжди використовуємо тільки свіжі квіти при складанні букетів. Для того, щоб Ваш букет стояв і дарував Вам радість набагато довше, ми безкоштовно додаємо до кожного замовлення кошти для продовження життя зрізаних квітів.
 
IV. Ми не пропонуємо доставку по всьому світу і в усі міста Земної кулі через невідомі фірми (саме так чинять більшість квіткових інтернет-магазинів). Наш магазин знаходиться в місті Миколаєві та саме по Миколаєву і його області працює наша доставка подарунків і квітів. Також у нас можлива доставка в Херсон.
 
V. Доставку замовлень здійснюють працівники нашого магазину, а не випадкові робітники, які, можливо, і не знайомі з таким делікатною справою, як доставка квітів. Звернемо Вашу увагу на те, що ми доставляємо замовлення виключно автотранспортом - це гарантія того, що замовлення, який зробили ви, чи не буде пошкоджений або зіпсований. Ми завжди знаємо що відбувається з Вашим замовленням в дорозі і гарантуємо що він буде доставлений в строк і в повній відповідності з Вашими побажаннями.
 
VI. Ми будемо дуже вдячні за попередні замовлення, що допоможе нам більш поглиблено і своєчасно підійти до виконання Вашого замовлення.
 
VII. Зверніть увагу на колонку "Акції". У ній представлена ​​середня ціна квіткового товару, а також акції, які діють протягом року. Ми завжди готові допомогти. Ми розглянемо будь-які побажання та рекомендації для того, щоб максимально поліпшити роботу нашого магазину.