Про нас

«Галерея квітів Теріка» - вже на протязі 11 років є однією з найбільш визнаних в Україні службою доставки квітів і подарунків. Ми здійснюємо доставку по всій Україні, надаємо якісні послуги і завжди свіжі квіти, які ми отримуємо з Еквадору, Голландії, Кенії, Індії, Африки, Колумбії, Україні. Наші кур'єри можуть доставити сюрприз маючи тільки номер телефону одержувача в найкоротші терміни. Ви перебуваєте в Миколаєві, а хочете привітати близьктих в Одесі для нас це не проблема.

Чому потрыбно обрати нас?

- величезний асортимент сучасних букетів і композицій який поповнюється щодня

- до квітів можна додати: солодощі, повітряні кулі, м'які іграшки, листівки, креативний подарунок

- оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом

У нашому штаті працюють тільки професійні флористи, які протягом довгих років радують своїми квітковими роботами наших покупців. Вони завжди готові прийти на допомогу нашим клієнтам в складанні квіткової композиції. Щоб переконатися в якості їх роботи, ви можете оцінити колекцію фотографій прекрасних букетів і неповторних композицій з квітів.

Нам приємно радувати Вас своїм якісним сервісом і свіжою продукцією, доступними цінами, індивідуальним підходом до кожного замовлення. Ми зробимо незабутнім будь-яке ваше свято, втілимо в життя будь-яку, навіть саму несподівану вашу ідею. Наші адміністратори завжди з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання по телефону +38 093 83 81 633 або написавши нам на e-mail: galleryflowers.nik@gmail.com


 

Ми приймаємо