Допомога

 Як оформити замовлення?

Ви завжди можете оформити замовлення по телефону +38 093 83 81 633 або написавши нам на e-mail: galleryflowers.nik@gmail.com. Також ви можете оформити його на нашому сайті що спростить завдання, адже на нашому сайті надано ряд фотоінформації і ви можете вибрати букет або подарунок який, вам сподобається найбільше. Для цього від Вас потрібно всього кілька пунктів:

1. Виберіть  букет, композицію, подарунок, листівку з наданих варіантів.

2. Помістіть обраний товар в корзину і натисніть "Оформити замовлення".

3. Заповніть всі пункти. Важливо! Вказуйте СВОЇ справжні дані, адже саме через це ви отримаєте своє замовлення. Після заповнення всіх полів на тисніть кнопку "Підтвердити замовлення"

4. Після цього з вами зв'яжеться наш консультант і уточнить всі необхідні вам деталі замовлення. Наші співробітники будуть раді відповісти на всі Ваші запитання та надати необхідну інформацію про вашому замовленні.5. Якщо Ви бажаєте скасувати замовлення, Вам необхідно завчасно (не пізніше, ніж за 24 години до часу доставки) зателефонувати нам за номером +38 093 83 81 633 і повідомити нам про це. Гроші будуть повернуті на Ваш рахунок / карту.

  Відповідність замовлення зображенню

Квіти є сезонним товаром, тому деякі з них можуть бути тимчасово недоступними в нашому магазині. Особливо варто врахувати це при термінових замовленнях. З цієї причини ми залишаємо за собою право замінити відсутні квіткові елементи, звичайно ж при необхідності, на інші, не порушуючи при цьому квіткові композиції. У будь-якому випадку, якщо з яких-небудь причин квітки немає в наявності, ми зв'яжемося з вами і запропонуємо замінити відсутній елемент. Щоб уникнути вище описаного прохання робити замовлення з несезонних і екзотичних рослин заздалегідь, для більш успішного його виконання.

Як довго квіти залишуться свіжими? Як за ними краще доглядати?

Щоб квіти в букеті залишалися свіжими довше, щодня мийте вазу, міняйте воду, а також підрізайте кінчики стебла квітки. Також Ви можете додати спеціальний засіб для збереження свіжості Ваших квітів, який ми додаемо до кожного замовлення. Тримайте квіти при кімнатній температурі вдалині від прямих сонячних променів і кондиціонера.

Для того щоб квіткові композиції зберігали свій первозданний вигляд якомога довше, необхідно правильно доглядати за ними. Стебла квітів поміщені в піафлор (спеціальну губку). Їх не можна витягати з піафлору. Волога з піафлору поступово випаровується, не можна допускати його висихання - важливо стежити за вологістю і своєчасно доливати воду. Вода, для зволоження повинна бути відстоєною - використовуйте воду як для звичайних букетів. Не рекомендується ставити композиції на протязі, під прямими променями сонця, біля нагрівальних приладів і мікрохвильовок. Більше інформації в нашому блозі за посиланням https://galleryflowers.com.ua/blog-2/sovety-po-uhodu

Наші рекомендації по догляду за гелієвими кулями

Ми рекомендуємо розмістити кулі в приміщенні зі звичайною кімнатною температурою (+ 20-23 ֯ С). У такій температурі кульки проживуть довше за все. Не радимо залишати кулі в машині або на балконі. Перепад температури може негативно позначитися на часі польоту куль. Бажано оберігати кулі від прямих сонячних променів або впливу кондиціонера. Повітряні кулі НЕ люблять: пил, бруд, батареї, мороз, холод, кондиціонери, гострі предмети, включені лампочки, шорсткі стелі, задушливі приміщення, одвірки.
 
 
 
 

Ми приймаємо