обробку своїх персональних даних

ПОЛІТИКА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Реєструючись або здійснюючи покупку на сайті Інтернет-магазину galleryflowers.com.ua (далі - Сайт), Ви даєте згоду на обробку персональних даних (далі - Згода) згідно зі ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р №2297-VI.

Прийняттям даного згоди є реєстрація на сайті або оформлення замовлення без реєстрації. Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням.

 Ви погоджуєтеся на обробку наступних персональних даних: прізвище, ім'я; дата народження; адреса реєстрації та проживання; номери контактних телефонів; адреси електронної пошти та інші анкетні дані покупця і одержувача.

Метою обробки персональних даних є - продаж товарів з сайту і обробка замовлень покупця.

Підставою для обробки персональних даних є ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р №2297-VI. В процесі обробки з персональними даними можуть бути здійснені наступні дії: збір, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення, використання, блокування, знищення.

 Ви погоджуєтеся на передачу персональних даних третім особам без попереднього повідомлення Покупця, якщо це пов'язано з обробкою або доставкою замовлення покупця. (Наприклад, передача ваших даних кур'єру, або іншому співробітнику для доставки товару)

 Персональні дані можуть зберігатися і оброблятися до ліквідації даного сайту.

 Згоду може бути відкликано покупцем, шляхом направлення письмової заяви на електронну адресу galleryflowers.nik@gmail.com.

Справжня згода діє весь час до моменту припинення обробки персональних даних, зазначених у пунктах даної угоди.

Ми приймаємо