Стабілізовані троянди

Сортировка:   
Показано з 1 по 16 із 23 (всього 2 сторінок)
Показать еще
Стабілізовані троянди

Стабілізовані троянди - це незвичайний і витончений подарунок. Сам процес стабілізації - це процес просочування живих троянд спеціальним розчином на основі гліцерину. За рахунок цього процес старіння рослин сповільнюється, що дозволяє їм радувати вас від 3 до 5 років. Кожна троянда перед стабілізацією проходить суворий відбір за критерієм розміру і якості бутона, потім вони знебарвлюються і фарбуються в будь-який колір тому кольору є

стабілізованою троянди в колбі оцінить такий подарунок по достоїнству, а насиченими і незвичайними весь процес стабілізації запатентований і є абсолютно безпечним.  

В Україні такі троянди тільки набирають популярність то як у світі цей продукт вже давно є трендом. Стабілізовані троянди прикрашають будинки Жозіфан Баласко, Вікторії Бекхем.

Перевагою вічно живих троянд є - 100% натуральність, довговічність, простий догляд, гіпоалергенність, широка кольорова гама, безпека адже речовина, яким насичують рослина абсолютно безпечне, троянди проходять тестовий контроль і сертифікацію перед тим, як надходять до нас.

Зберегти таку троянду дуже легко, досить підтримувати вологість в приміщенні не вище 38%, струшувати пил за допомогою м'якого пензлика, уникати прямого контакту з водою і прибирати з прямих сонячних променів.

Одержувач стабілізованої троянди в колбі оцінять такий подарунок по достоїнству замовити стабілізовану троянду з доставкою можна у нас в Галереї Квітів Теріка.

Ми приймаємо